Z siekierą na policjantów
Najbliższe dwa miesiące za kratami aresztu spędzi 31-letni mieszkaniec gminy Mielec, który ma na swoim koncie kilka przestępstw, w tym czynną napaść na policjantów z użyciem. siekiery.

Był on również jednym ze sprawców pobicia, do którego doszło w połowie ub.m. w Podleszanach. I to był powód zjawienia się mundurowych w jego miejscu zamieszkania. 3Na widok policjantów 31-latek zareagował agresją. Chwycił za siekierę i chcąc uniknąć zatrzymania, uciekł do pobliskiego lasu. Został tam jednak obezwładniony i zatrzymany. Funkcjonariusze na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.
Mężczyzna noc spędził w policyjnych aresztach. Wobec niego mundurowi prowadzą kilka postępowań o czyny przestępcze, w tym m.in. uszkodzenie ciała, groźby i naruszenie miru domowego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzuty kilku przestępstw oraz zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy. Na wniosek policji sąd zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności.
Fot.: KPP Mielec
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.