PiS w końcu odkrył karty. Oto pierwszy kandydat na prezydenta Mielca
Podkarpacki PiS poinformował, że kandydatem tej partii w przyszłorocznych wyborach na urząd prezydenta Mielca będzie Fryderyk Kapinos. – Zarząd struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości omówił aktualną, niepokojącą sytuację w mieście i postanowił wysunąć kandydaturę Fryderyka Kapinosa na stanowisko prezydenta Mielca. Jest to osoba godna zaufania i doświadczona w pracy samorządowej zarówno na poziomie gminnym jak i wojewódzkim – czytamy w komunikacie PiS.

Kapinos w latach 1998-2002 i 2006-07 był radnym powiatowym. W grudniu 2007 r. został zastępcą prezydenta Janusza Chodorowskiego. Pełnił tę funkcję przez 3 lata. W kadencji 2010-14 był radnym Sejmiku Województwa. Zawodowo jest związany z firmą Taurus z Pilzna (branża mięsna).

Fot.: Super Nowości
Kto jeszcze wystartuje w wyścigu o fotel prezydenta? Nie mamy tu oficjalnych informacji, pozostają więc domysły. Nie należy spodziewać się reelekcji prezydenta Daniela Kozdęby, który ma problemy ze zdrowiem. Wydaje się więc, że komitet „Razem dla Ziemi Mieleckiej” prawdopodobnie opstawi na Jana Myśliwca. Natomiast „Nasz Mielec” wyborach podobno reprezentować ma Bogdan Bieniek.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.