To nagranie podbija sieć. Tak śpiewa dyrektor mieleckiej szkoły [FILM]
Marek Paprocki, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, radny powiatowy i doradca prezydenta miasta, to człowiek nie tylko wielu stanowisk, ale i wielu talentów. Jednym z nich jest śpiew.

Można było przekonać się o tym w czwartek (15.12) w Samorządowym Centrum Kultury, podczas uroczystości organizowanej przez mielecką „Jedynkę”. Marek Paprocki zaśpiewał przebój zespołu Wawele „Biały Latawiec” (1978 r.). Zobaczcie jak mu wyszło:
Biały Latawiec – Marek Paprocki

Takie niespodziewanki lubimy!Zobaczcie co stało się wczoraj w Domu Kultury podczas uroczystości organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 1 w Mielcu.

Opublikowany przez Studio Video Skorpion na 15 grudnia 2016O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

7 Komentarzy

  1. Komuch tydzień wcześniej najb..ny obijał się o korytarze VIPowskie. A teraz pokutnik zmienia tło na dzieci. Brawo co za wspaniały dyrektor!

  2. Mieszkałam w Mielcu przez 10 lat ale wtedy Pan nie był dyrektorem, cudownie pan śpiewał brawo. Żałuję teraz że mieszkam w stolicy, a w Mielcu są i mieszkają tacy ludzie.

  3. Aleks alkohol jest dla ludzi i każdemu się zdarzy.mialem przyjemność parę razy rozmawiać z P.Markiem nie wiedząc do dzis dnia kto to jest i stwierdzam, że to bardzo mądry rzeczowy facet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.