Zmiana organizacji ruchu na alei Kwiatkowskiego
Od dziś (25.04) zamknięta jest dwupasmowa droga od ronda przy ul. Przemysłowej w stronę centrum miasta. Utrudnienia obejmą odcinek (ok. 550 m.) kończący się na wysokości wjazdu do dawnej bazy PKS. Na czas prowadzenia prac lewy pas al. Kwiatkowskiego (patrząc od ronda przy ul. Przemysłowej w stronę centrum) będzie służył do jazdy w dwóch kierunkach. Utrudnienia mają potrwać do 9 czerwca.

Do tej pory obowiązywać będą również zmiany trasy linii MKS nr 13, 20, 20A i 41S. Autobusy będą kursowały objazdem przez al. Kwiatkowskiego z pominięciem przystanku Przemysłowa „Działki”. Dodatkowo nastąpi tymczasowe przesunięcie przystanku Kwiatkowskiego 2 „Gazy Tech.”
Dla autobusów jadących od strony Bramy Głównej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przystanek będzie na ul. Przemysłowej (obok stacji paliw), natomiast dla autobusów jadących od strony ul. Wojska Polskiego lub ul. Szafera przystanek autobusowy będzie znajdować się przed rondem.

Inwestycja polega na przebudowie: nawierzchni jezdni, chodników i ścieżek rowerowych oraz kanalizacji deszczowej wraz ze studniami ściekowymi w obrębie al. Kwiatkowskiego i al. Niepodległości. Projekt obejmuje również wykonanie nowego oznakowania, przebudowę zatok autobusowych wraz z peronami oraz wprowadzenie na skrzyżowaniu azyli dla pieszych. Koszt inwestycji to prawie 4,4 mln zł.O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.