Pirat drogowy jechał przez Tuszymę 118/h. Stracił prawo jazdy i zapłacił wysoki mandat

Naćpany kierowca uciekał przed mielecką policją

Wczoraj 40-letni kierowca tesli jechał przez Tuszymę, w gminie Przecław, z prędkością 118 km/godz. Efekt? Stracił prawo jazdy. Otrzymał również mandat w wysokości dwóch tysięcy złotych i stracił 14 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (15.04), po godzinie 21. Wtedy to policjanci zatrzymali jadącą przez Tuszymę teslę. Za kierownicą pojazdu siedział 40-letni mieszkaniec Mielca.

Okazało się, że jechał on z prędkością 118 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Przekroczył więc limit o 68 km/h.

Kierowca tesli za zbyt szybką jazdę stracił prawo jazdy. Ponadto otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych oraz 14 punktów karnych.

Mieleccy policjanci przypominają, że brawura, a w szczególności lekceważenie przepisów związanych z przekroczeniem prędkości, to główna przyczyna wypadków drogowych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.