Złapali włamywacza. Zdradziły go plamy oleju

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży sprzętu z tartaku w Chorzelowie. Jak się okazało, zostawił on po sobie ślad w postaci oleju.
O włamaniu do tartaku w Chorzelowie policję zawiadomił właściciel tego zakładu.

Mundurowi ustalili, że sprawca wybił szybę w oknie kotłowni i w ten sposób dostał się do środka. Ukradł sprzęt w postaci przekładni zębatej i elektrowyciągu.

Przedmioty te wyceniono na trzy tysiące złotych. Włamywacz pozostawił po sobie ślad. Były nim plamy oleju, które prowadziły ścieżką od tartaku, aż do miejsca zamieszkania 55-letniego mężczyzny.

Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 55-latkowi zarzut włamania.
Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat. Policjanci odzyskali sprzęt, który trafi z powrotem do właściciela.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.