Pijani wandale „przestawiali” znaki drogowe w Mielcu

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci ujęli dwóch pijanych mieszkańców sąsiedniego powiatu kolbuszowskiego, którzy na ulicy Wojsławskiej w Mielcu próbowali zniszczyć i przestawić znaki drogowe.
Dzielnicowi interweniowali wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy według zgłoszenia mieli uszkadzać znaki drogowe, kopać kosze i demolować słupki graniczne położone wzdłuż jezdni.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (10.06), tuż po godzinie 23 na ulicy Wojsławskiej w Mielcu.

Zgłaszający widział całą akcję z okna i w rozmowie z dyspozytorem Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał informację na temat wandali.

Ci na widok radiowozu próbowali uciekać, jednak szybko ich zatrzymano. To 20 i 19-letni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Byli pijani.
Dzięki informacji od zgłaszającego i szybkiej reakcji policjantów udało się zapobiec dewastacji i ukarać sprawców mandatem w wysokości 500 złotych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.