Złapali złodziei
Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży gier na konsole o wartości ponad 2 tysięcy złotych. O zdarzeniu policjantów powiadomił właściciel sklepu, w którym doszło do przestępstwa Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring na którym widać jak w pierwszych dniach sierpnia do sklepu wchodzi kilku mężczyzn i kradną gry. Dzielnicowy rozpoznał sprawców i następnego dnia zatrzymał ich.
To dwaj mieszkańcy Mielca w wieku 42 i 45-lat. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić im zarzut kradzieży oraz ustalić, że trzecim uczestniekiem kradzieży był zatrzymany dzień wcześniej i doprowadzony do zakładu karnego za popełnienie innych przestępstw kolejny mężczyzna.
Na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec dwóch zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności mające na celu ustalenie osób, które nabyły od podejrzewanych skradzione przedmioty.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.