Wypadek na obwodnicy Mielca. Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala

Wypadek na obwodnicy Mielca. Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala - zdjęcie główne.

Wczoraj na obwodnicy Mielca doszło do zderzenia dwóch samochodów, w wyniku czego do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę (17.04), przed godziną 16, na obwodnicy Mielca (droga wojewódzka nr 985 w Ławnicy, w gminie Tuszów Narodowy

Z ustaleń policji wynika, że 52-letni kierujący toyotą, jadąc w kierunku miejscowości Grochowe, na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa.

W efekcie zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem, którym kierował 39-latek. Do mieleckiego szpitala trafił kierujący toyotą, a także kierowca volkswagena i jego pasażer.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

Mundurowi sporządzili również dokumentację fotograficzną, a także ustalili świadków, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności wypadku.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.