Pijany kierowca wyjeżdżał z posesji przy Orkana w Mielcu i wjechał w rowerzystę

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Dziś na ulicy Orkana w Mielcu chrysler wjechał rowerzystę, który poruszał się chodnikiem. Siedzący za kierownicą samochodu 59-latek był pijany.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 10, na ulicy Orkana w Mielcu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym chryslerem 59-latek, wyjeżdżając z posesji uderzył w jadącego chodnikiem 15-letniego rowerzystę.

Okazało się, że kierowca samochodu był pod wpływem „procentów”. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad  promil alkoholu. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

59-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Funkcjonariusze będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia.

Policjanci przypominają, że nietrzeźwi kierujący stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego.

Mundurowi apelują, by widząc osobę, która wcześniej piła alkohol i próbuje wsiąść za kierownicę pojazdu, reagować i informować o tym fakcie policję dzwoniąc pod nr 112.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.