Mieszkanka gminy Radomyśl Wielki okradała drogerię

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

W ręce policji wpadła 27-letnia mieszkanka gminy Radomyśl Wielki. Dokonała ona trzech kradzieży w jednej z drogerii. Robiła to co kilka dni przy kasie samoobsługowej.

O zdarzeniu mundurowi dowiedzieli się w piątek (02.07), tuż po ujęciu kobiety przez sklepową.
Według relacji pracownika lokalu, chwilę wcześniej 27-latka ukradła drobne artykuły spożywcze i kosmetyczne o łącznej wartości 50 zł.

W rozmowie z pracownikami i przedstawicielem drogerii funkcjonariusze ustalili, że ta sama kobieta mogła dokonać kradzieży również 18 i 25 czerwca.

I rzeczywiście monitoring zarejestrował, jak 27-latka kasuje dwa produkty. Skanuje kod kreskowy tańszego, po czym wsadza przedmioty do torby. Tak ukradła wody toaletowe za kilkaset złotych.

27-letnia mieszkanka gminy Radomyśl Wielki została zatrzymana. Tego samego dnia przedstawiono jej zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży.
Kobieta przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. W jej domu policjanci znaleźli część skradzionych przedmiotów, które łącznie wyceniono na ponad pięćset złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radomyślu Wielkim.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.