Tragiczna czołówka na obwodnicy Mielca. Nie żyje 66-letnia kobieta, dwie osoby w szpitalu

Tragiczna czołówka na obwodnicy Mielca. Nie żyje 66-letnia kobieta, dwie osoby w szpitalu

Na obwodnicy Mielca doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, w wyniku czego śmierć poniosła 66-letnia kobieta. Trzy inne osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.  

Dramat rozegrał się w sobotę (20.04), około godziny 17 na wysokości wsi Ławnica.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Seat Ibiza, 32-letnia mieszkanka Gawłuszowic, na łuku drogi, zjechała na przeciwległy pas ruchu. Następnie uderzyła w kierującą seatem Leon, 40-letnią mieszkankę powiatu staszowskiego.

Z 40-latką podróżowało dwoje pasażerów, 10-letni chłopiec i 66-letnia kobieta. Kierująca seatem ibizą jechała sama. Wszystkie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Niestety życia 66-letniej pasażerki seata leona nie udało się uratować.

Mundurowi ustalili, że 32-latka była pijana, miała blisko promil alkoholu w organizmie.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Funkcjonariusze mieleckiej komendy, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Zgromadzony materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.