WOLA WADOWSKA. Domowy kat podpalił dom, w którym mieszkał z rodziną

Mieszkaniec Woli Wadowskiej najpierw podpalił pokój w domu, w którym mieszkał wraz z rodziną, potem wbił sobie ostre narzędzie w brzuch. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, 54-latek próbował w ten sposób targnąć się na swoje życie. Wezwane przez członków rodziny służby ratunkowe, udzieliły mu pomocy. Mężczyzna przeżył.

W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Następnego dnia, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie narażenie życia swoich domowników oraz znęcania się nad rodziną. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że był pijany i nie pamięta okoliczności zdarzenia.
Prokuratura Rejonowa w Mielcu, na podstawie zebranego przez policję materiału dowodowego, podjęła decyzję o środkach zapobiegawczych dla mężczyzny w postaci dozoru policyjnego oraz nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną rodziną. 54-letni usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie narażenie życia swoich domowników oraz zarzut znęcania się nad rodziną.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.