Będzie Sylwester na Placu AK

W Mielcu trzeci rok z rzędu odbędzie się plenerowa zabawa sylwestrowa. W sobotę (31.12) na Placu Armii Krajowej przed i po północy na pewno nie zabraknie atrakcji.

Pierwsze dźwięki muzyki zabrzmią o godz. 23. Specjalny repertuar największych światowych hitów zaprezentuje DJ Paweł Wacławik. Wspierać go będzie Ania Marut, organizatorka animacji zabaw dla publiczności. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złoży prezydent Daniel Kozdęba. Da również sygnał do odliczania przed pokazem sztucznych ogni.

W programie jest również „butelkowa loteria”. Każdy, kto do specjalnie oznaczonego kontenera przy scenie wrzuci pustą szklaną butelkę po szampanie, weźmie udział w losowaniu sprzętu audio oraz zestawów promocyjnych miasta. Zabawa potrwa do godz. 1.
W związku z organizacją imprezy sylwestrowej, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu drogowego. W godz. 23-2 wyłączony z ruchu zostanie fragment Alei Niepodległości, od przecięcia się jej z ul. Kusocińskiego do krzyżówki z ul. Biernackiego.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.