Spotkaj się z prezydentem

Dziś (24.01) o godzinie 18 w Samorządowym Centrum Kultury prezydent Daniel Kozdęba spotka się z mieszkańcami osiedli: Kopernika, Kusocińskiego, Niepodległości i Żeromskiego. Będzie to pierwsze z serii tegorocznych spotkań włodarza z mielczanami, którym w przeszłości towarzyszyła spora frekwencja. Czy teraz będzie podobnie?

Wydarzenie ma być okazją do rozmowy o bieżących sprawach, a także zaprezentowania mieszkańcom ostatnich inwestycji i przedstawienia planów. Prezydentowi towarzyszyć będą urzędnicy i dyrektorzy miejskich instytucji.

Dwa dni później, w czwartek (26.01), o godz. godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 2 Daniel Kozdęba będzie rozmawiał z mieszkańcami os. Kilińskiego i Kościuszki. Spotkania dla pozostałych osiedli zostaną zorganizowane w kolejnych tygodniach.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.