Mielczanin w „Młodzież Kontra”: – Był lekki stresik, ale myślę, że dałem rady
Wiktor Strzelczyk jest mielczaninem, ale od jakiegoś czasu mieszka w Krakowie. Aktywnie działa w stowarzyszeniu „KoLiber” i dzięki temu jest częstym uczestnikiem talk-show TVP Info „Młodzież kontra, czyli pod obstrzałem”. Na wizji często zdarza mu się wejść w polemikę z politykami.

Ponad dwa miesiące temu w TVP Info wyemitowany został kolejny odcinek programu, gdzie gościem był poseł Kukiz ’15 Tomasz Rzymkowski. Wiktor Strzelczyk pytał go o swobodę gospodarczą dla obywateli. Pół roku wcześniej młody mielczanin „w obroty wziął” posła PiS, Dominika Tarczyńskiego.
– Jest duża szansa na to, że moje występy w „Młodzież kontra” się powtórzą – mówi Wiktor Strzelczyk. – Program ten nagrywany jest w Krakowie, a ja w tym mieście na co dzień mieszkam, gdzie studiuję. Kiedy następnym razem zabiorę głos w programie? Kiedy przyjdzie moja kolej. Myślę, że niedługo.

– Pierwszą osobą, którą pytałem, był pan poseł Tarczyński. Barwna postać. Udało mi się go nieco „sprowadzić na ziemię”, bo poczuł się zbyt pewny. Polemizowałem także z posłem Rzymkowskim. Jest to merytoryczna postać, którą szanuję. Wiadomo, na początku był lekki stresik, ale myślę, że dałem rady.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.