Mielczanin w „Młodzież Kontra”: – Był lekki stresik, ale myślę, że dałem radyWiktor Strzelczyk jest mielczaninem, ale od jakiegoś czasu mieszka w Krakowie. Aktywnie działa w stowarzyszeniu „KoLiber” i dzięki temu jest częstym uczestnikiem talk-show TVP Info „Młodzież kontra, czyli pod obstrzałem”. Na wizji często zdarza mu się wejść w polemikę z politykami.

Ponad dwa miesiące temu w TVP Info wyemitowany został kolejny odcinek programu, gdzie gościem był poseł Kukiz ’15 Tomasz Rzymkowski. Wiktor Strzelczyk pytał go o swobodę gospodarczą dla obywateli. Pół roku wcześniej młody mielczanin „w obroty wziął” posła PiS, Dominika Tarczyńskiego.
– Jest duża szansa na to, że moje występy w „Młodzież kontra” się powtórzą – mówi Wiktor Strzelczyk. – Program ten nagrywany jest w Krakowie, a ja w tym mieście na co dzień mieszkam, gdzie studiuję. Kiedy następnym razem zabiorę głos w programie? Kiedy przyjdzie moja kolej. Myślę, że niedługo.

– Pierwszą osobą, którą pytałem, był pan poseł Tarczyński. Barwna postać. Udało mi się go nieco „sprowadzić na ziemię”, bo poczuł się zbyt pewny. Polemizowałem także z posłem Rzymkowskim. Jest to merytoryczna postać, którą szanuję. Wiadomo, na początku był lekki stresik, ale myślę, że dałem rady.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.