Spotkali się z rodziną Daniela Kozdęby [ZDJĘCIA]

Spotkali się z rodziną Daniela Kozdęby [ZDJĘCIA]

W trzecią rocznicę śmierci Daniela Kozdęby władze miasta spotkały się z jego rodziną. Z tej okazji odbyło się odsłonięcie tablicy z nowo nadanym imieniem zmarłego prezydenta.
Do spotkania z najbliższymi (rodzicami, małżonką i siostrami) Daniela Kozdęby doszło wczoraj (28.02) w trzecią rocznicę jego śmierci. Było to okazją do rozmowy i wspomnień o byłym prezydencie.

Odbyło się też symboliczne odsłonięcie tablicy z nowo nadanym imieniem zmarłego prezydenta na rondzie na skrzyżowaniu ulic Witosa i Powstańców Warszawy. Prezydent Jacek Wiśniewski wręczył też rodzicom i żonie zmarłego pamiątkowe grawertony.

Następnie samorządowcy wraz rodziną Daniela Kozdęby złożyli wiązanki i zapalili znicze na jego grobie na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu.

Daniel Kozdęba urodził się 12 listopada 1976 roku w Mielcu. Ukończył II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Przez osiem lat pełnił mandat radnego powiatu. W 2014 r. został prezydentem Mielca. Nie dane mu było dokończyć kadencji na tym urzędzie. Zmarł 28 lutego 2018 roku.
Galeria zdjęć

Spotkali się z rodziną Daniela Kozdęby [ZDJĘCIA]

Spotkali się z rodziną Daniela Kozdęby [ZDJĘCIA]

Spotkali się z rodziną Daniela Kozdęby [ZDJĘCIA]
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. NIE MAM NIC PRZECIWKO, NIECH WRĘCZAJA CO CHCĄ… TYLKO PROBLEM W TYM, ŻE MIASTO SZUKA MILIONÓW OSZCZĘDNOŚCI, BO NIE MA DOTACJI DO BUDŻETU…
    ZMARŁY PAN PREZYDENT ZASŁUGUJE W PEŁNI NA UZNANIE MIASTA…
    ŻADNE NAGRODY JUŻ TERAZ NIE ZWRÓCĄ ZMARŁEGO WŁODARZA MIASTA.
    KWESTIA SZASTANIA KASĄ, SKORO W BUDŻECIE PUSTKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.