Prezydent Jacek Wiśniewski: – Życzę magicznych świąt

Prezydent Jacek Wiśniewski: - Magicznych świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Prezydent Mielca, Jacek Wiśniewski złożył mieszkańcom tradycyjne życzenia. Oto jego wystąpienie:
„Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu czasu pełnego uroku, refleksji i spokoju, nadziei na lepsze jutro. Niech ten magiczny czas będzie dla nas źródłem mocy w codziennym przezwyciężaniu trosk i niepokojów. Niech będzie dla każdego czasem szczęścia i radości, które dzielimy z najbliższymi nam osobami. Ażeby każda świąteczna chwila żyła własnym życiem, by na zawsze pozostała w naszej pamięci.

Szanowni Państwo na te święta życzę dużo zdrowia, które było, jest i będzie dla każdego bezcenne. Życzę radości, optymizmu oraz rodzinnego Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok 2022 niech będzie rokiem spełniających się nadziei oraz satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku”.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.