Prezydent Jacek Wiśniewski tylko z jednym zastępcą. Czy da radę?

Prezydent wycofał się z zamknięcia Rynku dla aut

Minęło już kilka dni odkąd dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Mielcu został Paweł Pazdan, dotychczasowy wiceprezydent miasta. Kto zastąpi go w magistracie? Okazuje się, że nikt.

Prezydent Jacek Wiśniewski tydzień temu, w piątek (10.02) zorganizował konferencję prasową. Zrobił to po to, by podziękować swojemu zastępcy za czteroletnią współpracę i pogratulować nowej funkcji.
– Nie jest to dla mnie zaskoczenie, bo wiedziałem o jego przystąpieniu do konkursu. Życzę mu powodzenia w realizacji niełatwej misji jakiej się podjął. Dobre funkcjonowanie szpitala i to wspólna troska Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego – zaznaczył Jacek Wiśniewski.

Na koniec prezydent wręczył swemu byłemu już zastępcy… fartuch medyczny z logiem miasta.

Prezydent Jacek Wiśniewski tylko z jednym zastępcą. Czy da radę?

– Żebyś o nas pamiętał – podkreślał Wiśniewski, który zdradził, że nie będzie powoływał swego zastępcy. – Wszystkie zadania, które wykonywał pan Paweł Pazdan, przejmiemy wspólnie z panią wiceprezydent Adrianą Miłoś – mówił włodarz.
Prezydent Jacek Wiśniewski przejął obowiązki związane z inwestycjami, drogami i zamówieniami publicznymi, natomiast Adriana Miłoś nadzoruje ochronę środowiska i zadania z zakresu geodezji.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.