Mieszkaniec gminy Mielec znęcał się nad swoją konkubiną i jej 8-letnią córką. Stosował wobec nich przemoc fizyczną i psychiczną

Od lat znęcał się nad rodziną, trafił za kratki

Policjanci zatrzymała 42-letniego mieszkańca gminy Mielec, który fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoją konkubiną i jej 8-letnią córką. Mężczyźnie grozi kara pięciu lat więzienia.

W jednym z domów na terenie gminy Mielec już od dłuższego czasu dochodzi do przemocy.

Katem był 42-letni mężczyzna, ofiarami – a jego konkubina (38 l.) i jej córka (8 l.). Tak też wynikało z ustaleń mieleckich stróży prawa.

W sobotę (16.12) agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Musi także opuścić zajmowany z nimi lokal.

Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi gminy Mielec grozi kara 5 lat więzienia.

Policja przypomina, że przemoc w rodzinie nie jest jej sprawą prywatną. To przestępstwo, które jak najszybciej trzeba zgłosić stróżom prawa.  
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.