Stal Mielec przegrywa z Wisłą i odpada z Pucharu Polski

Stal Mielec przegrywa z Wisłą i odpada z Pucharu Polski

Piłkarze Stali Mielec przegrali dziś (22.09) z Wisłą Kraków i odpadli z Pucharu Polski na etapie 1/32 finału.

Początek starcia z Wisłą nie wskazywał na to, co potem miało się stać. W 9. minucie gry Adrian Szczutowski miał dogodną sytuację, ale uderzył nad poprzeczką.
Kilkadziesiąt sekund później futbolówka ponownie pofrunęła nad bramką gości. Tym razem za sprawą Dawida Korta. Niewykorzystane sytuacje, niestety, zemściły się i to dwukrotnie, w 20. i 24. minucie.

Krakowska Wisła dążyła do zdobycia kolejnych goli. Na domiar złego tuż po drugiej bramce dla gości z boiska za brutalny faul wyleciał Kamil Kościelny.

Po przerwie w dalszym ciągu dominowali goście. Wydawało się, że kwestią czasu jest podwyższenie przez nich prowadzenia. Jednak dość nieoczekiwanie bramkę kontaktową zdobyli gospodarze po golu samobójczym. Krakowianie zareagowali najlepiej, jak tylko można było. Szybko rzucili się do ataków, nie pozwalając rywalom na pójście za ciosem. W 74. minucie dobili mielczan golem z rzutu karnego.
1/32 finału Pucharu Polski, środa, 22 IX 2021
Stal MielecWisła Kraków 1:3
FKS: Damian Primel – Albin Granlund, Kamil Kościelny, Bozhidar Chorbadzhiyski, Marcin Flis, Maciej Urbańczyk (46′ Grzegorz Tomasiewicz), Dawid Kort (76′ Konrad Guca), Kacper Sadłocha, Koki Hinokio (63′ Maciej Jankowski), Konrad Wrzesiński (67′ Łukasz Seweryn), Adrian Szczutowski (63′ Maksymilian Sitek).
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.