Mielecki policjant złapał złodzieja w Dębicy

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjant z Mielca, w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę, który ogołocił zaparkowany samochód. Do zdarzenia doszło w Dębicy
Do zdarzenia doszło kilka dni temu przy ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Policjant wydziału prewencji mieleckiej komendy, w czasie wolnym od służby, zauważył uciekającego młodzieńca. Za nim biegł mężczyzna, który krzyczał „łapać złodzieja”.

Funkcjonariusz ruszył za uciekinierem z walizką. Złapał go i przekazał w ręce dębickich policjantów. Zatrzymany to 20-letni mieszkaniec Dębicy.

W chwili zdarzenia miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci, wykorzystując nieuwagę właściciela pojazdu, ukradł mu  walizkę z narzędziami o wartości 3700 zł.
Po wytrzeźwieniu, 20-latek usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.