Pijany kierowca uciekał przed policją kradzionym autem

Naćpany kierowca uciekał przed mielecką policją

Pijany kierowca zignorował wydawane przez policjantów sygnały i zaczął uciekać aleją Kwiatkowskiego w Mielcu. Jak się okazało, samochód, którym jechał, był kradziony w Belgii, a on sam jest osobą… poszukiwaną do odbycia kary więzienia.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (13.11) na alei Kwiatkowskiego w Mielcu. Policjanci wydali sygnał do zatrzymania się przejeżdżającemu osobowy volvo. Kierowca jednak zignorował podawany sygnał i odjechał w kierunku ulicy Partyzantów.

Mundurowi ruszyli za nim w pościg i po chwili, kiedy kierujący volvo zjechał na parking, podjęli wobec niego interwencję. Wylegitymowali go.

Okazało się, że 34-latek figuruje w policyjnych systemach jako osoba poszukiwana w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Volvo, którym kierował, widniało jako skradzione na terenie Belgii. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko dwa promile w jego organizmie.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnie usłyszał zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.

Potem doprowadzono go do zakładu karnego w celu odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwo. W sprawie kradzieży auta, którym jechał 34-latek, trwają czynności pod nadzorem prokuratury.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.