Okradła mężczyznę w sklepie

W ręce policji wpadła 47-letnia kobieta, która przebywając w sklepie w Dąbrówce Wisłockiej, w gminie Radomyśl Wielki, skradła portfel z dokumentami i pieniędzmi. O kradzieży mundurowych powiadomił pokrzywdzony 34-letni mężczyzna. Powiadomił on, że w portfelu, którego został pozbawiony, było 5 tys. zł oraz kilka tysięcy złotych w obcej walucie.

Fot.: Policja Mielec
Fot.: Policja Mielec

34-latek wskazał policjantom również domniemaną sprawczynię kradzieży, którą rozpoznał przeglądając sklepowy monitoring. Tuż po tym funkcjonariusze zatrzymali wskazaną kobietę. Ta przyznała się do kradzieży. Nie potrafiła jednak wytłumaczyć powodów swego zachowania. Wkrótce odpowie za to przed sądem. Skradzione pieniądze zostały zabezpieczone. Lada dzień trafią do rąk właściciela. Pusty portfel tuż po kradzieży kobieta wyrzuciła do rzeki.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.