Nożem w plecy rodaka. Krwawe porachunki Ukraińców w Mielcu
Krwawym finałem zakończyła się pijacka kłótnia dwóch obywateli Ukrainy. Podczas „wymiany zdań” jeden z mężczyzn (41 l.) pchnął swego rodaka (28 l.) nożem w plecy.

Do zdarzenia doszło we wtorek (03.04) ok. godz. 20.30 na osiedlu Dziubków. Policjanci ustalili, że między mężczyznami doszło do nieporozumienia, podczas którego starszy z nich ugodził nożem młodszego. Obaj wcześniej pili razem alkohol. 28-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną i przesłuchali świadków. Zabezpieczono też nóż, którym sprawca schował w szufladzie toaletki w łazience. 41-latek trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.