Piękna Adrianna z Mielca w finałowej piętnastce „Top Model” [ZDJĘCIA]

Adrianna Daniel, 21-letnia mielczanka, znów oczarowała jury programu „Mam talent”. Ada zakwalifikowała się do finałowej „piętnastki”! I ma szanse powalczyć, bo w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat pięknej mielczanki. Trzymamy kciuki!

W ostatnim odcinku popularnego show, który we wtorek (20.09) wieczorem wyemitowano na antenie TVN , o finał walczyło 50 uczestników. Zmagania odbywały się w Pieninach. Najpierw odbył się pokaz mody na wybiegu z łodzi flisackich na Dunajcu. Jak widać, Ada dała radę.

Fot.: Top Model

Potem była sesja zdjęciowa. Mielczanka razem z pozostałymi uczestnikami pozowała w górskim potoku i zebrała świetne recenzje (pierwsza z prawej).

Koniec końców jury zdecydowało, że to właśnie Ada wraz z innymi 14 finalistami programu zamieszka w domu Top Model. Dodajmy, że na zwycięzcę programu czeka kontrakt z agencją modelek „Avant”, sesja okładkowa w „Glamour” i 100 tys. zł. Zatem gra jest warta świeczki.

Adrianna mierzy 176 cm, a jej wymiary to: 82-61-91. Jeszcze jako 16-letnia uczennica Gimnazjum nr 3 w Mielcu została Miss Mielca 2011. Potem z powodzeniem startowała w innych konkursach piękności, m.in.: Miss Polski Nastolatek i Queen TV Polsat. Jest żoną Wojciecha Daniela, byłego bramkarza Stali Mielec, i mamą 2-letniego synka Igora.

Fot.: Top Model TVN.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.