Piast Gliwice gromi Stal. Tomasiewicz z asystą

Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali W[WIDEO]

Piłkarze Stali Mielec zostali dziś rozbicie przez Piast Gliwice. To dla gości był „bardzo zimny prysznic” przed następnym meczem z Legią Warszawa.

W pierwszych fragmentach meczu z boiska wiało nudą. Akcji i strzałów godnych uwagi było bardzo mało. Aż do 22. minuty, kiedy gospodarze wyszli na prowadzenie. Ten gol sprawił, że Stal przestała przypominać zespół, który gromił rywali. Konsekwencje okazały się dla mielczan opłakane.

W drugiej połowie Piast dorzucił trzy trafienia i skończyło się na 4-0. A mogło być jeszcze wyżej, jednak dobrze w bramce dobrze spisywał się Bartosz Mrozek. Raz uratowała go poprzeczka. W międzyczasie groźnie z dystansu huknął Mikołaj Lebedyński, lecz zrobił to bezskutecznie.

W barwach gospodarzy wyróżniał się Grzegorz Tomasiewicz, który jeszcze wiosną grał w barwach FKS. Filigranowy pomocnik zaliczył nawet asystę.

6. kolejka Ekstraklasy, niedziela, 21 VIII 2022
Piast GliwiceStal Mielec: 4:0
FKS: Bartosz Mrozek – Maciej Wolski, Arkadiusz Kasperkiewicz (70′ Kamil Kruk), Mateusz Matras, Dominykas Barauskas, Krystian Getinger (64′ Leandro), Said Hamulic, Fryderyk Gerbowski (71′ Przemysław Maj), Piotr Wlazło (70′ Bogdan Vastsuk), Maciej Domański, Mikołaj Lebedyński (64′ Mateusz Mak).
W następnej kolejce mielczanie zagrają na swoim stadionie z Legią Warszawa. Ten mecz odbędzie się już w piątek (26.08), o godzinie 20:30. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały już dawno sprzedane.

O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.