Niezasłużona porażka z Lechią Gdańsk [WIDEO]

Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali W[WIDEO]

Piłkarze Stali przegrali dziś z Lechią Gdańsk 0:1. Porażka boli tym bardziej, że mielczanie przeważali przez większość tego spotkania, oddając 30 strzałów na bramkę rywali.

Podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego wyszli na boisko w bojowym nastawieniu. Już w 13 sekundzie bramkę rywala strzelał Petteri Forsell. Fiński pomocnik później wielokrotnie nękał gości.

Mielczanie przez długi czas praktycznie nie schodzili z połowy Lechii Gdańsk. Brakowało jednak skuteczności. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście objęli niezasłużone prowadzenie. Żeby było mało, gol padł w kuriozalnych okolicznościach.

W drugiej części spotkania Stal dążyła do wyrównania, ale gdańszczanie mądrze i skutecznie się bronili. Tuż przed końcem spotkania w poprzeczkę trafił Mateusz Matras. Wkrótce potem sędzia gwizdnął po raz ostatni. Po przegranej mielczanie, niestety, „umocnili się” na ostatnim spadkowym miejscu w tabeli.

W następnej kolejce Stal zmierzy się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Spotkanie odbędzie się także w niedzielę (07.03), o godzinie 12:30. Wcześniej jednak, w czwartek (04.02), o godzinie 20:30 FKS zagra na swoim stadionie zaległy mecz z Wisłą Płock.