Nie żyje Martyna Czarny. Miała zaledwie 27 lat.

Nie żyje Martyna Czarny. Miała zaledwie 27 lat.

Mielecki magistrat poinformował o śmierci Martyny Czarny, pracownika Biura Promocji i Sportu Urzędzie Miasta. Zmarła miała zaledwie 27 lat.

Śp. Martyna Czarny przegrała walkę z ciężką chorobą. Urząd Miasta poinformował, że odeszła dziś rano.

Jak się dowiedzieliśmy, Martyna od kilku lat walczyła z białaczką. Wydawało się jednak, że udało się jej wygrać. Wróciła do pracy zawodowej w magistracie. Niestety choroba nie dała za wygraną…
– Cały czas wspólnie z Nią dzieliliśmy nadzieję, że jeszcze raz uda się tę walkę o życie wygrać, ale niestety tak się nie stało… W naszej pamięci pozostanie jako skromna, sympatyczna, pracowita i życzliwa osoba. Mimo, że los jej nie oszczędzał, była pełna życiowego optymizmu i z nadzieją patrzyła w przyszłość. Składamy szczere kondolencje bliskim – przekazał magistrat.

Informacja w mediach społecznościowych o śmierci młodej urzędniczki wstrząsnęła internautami.

– Żal i smutek…, ale widocznie ten piękny uśmiech potrzebny jest w Niebie – pisała Danuta.

– Boże, co za tragedia. Wyrazy współczucia dla rodziny. Dlaczego tak wcześnie odchodzi tak młoda i wspaniała osoba? – pytała Alicja.
Nie żyje Martyna Czarny. Miała zaledwie 27 lat.
Martyna Czarny (1994-2022). Fot: Urząd Miasta w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.