Zajechał mu drogę, wybił szybę i uderzył w głowę
Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Pięć lat więzienia grozi 35-letniemu mężczyźnie, który pobił innego kierowcę w Mielcu. W pewnym momencie zajechał mu drogę, podbiegł do jego samochodu i wybił jego szybę boczną, a na końcu kilkakrotnie uderzył kierowcę pięścią w głowę.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (31.05) przed godziną 19 na ulicy Sienkiewicza w Mielcu. Z ustaleń policji wynika, że w pewnym momencie kierujący skodą fabią, zajechał drogę volkswagenowi.

Mężczyzna podbiegł do tego samochodu, wybił szybę boczną i kilkakrotnie uderzył jego kierowcę pięścią w głowę. 31-letni pokrzywdzony zaraz po zdarzeniu został zabrany do mieleckiego szpitala.

Działania policjantów szybko doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zdarzenia.

To 35-letni mieszkaniec Mielca. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mundurowi przedstawili mu zarzut popełnienia dwóch występków o charakterze chuligańskim, uszkodzenia szyby w pojeździe oraz uszkodzenia ciała 31-latka.
Swoją agresję tłumaczył nieodpowiednim zachowaniem kierowcy volkswagena na drodze. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.