Mieszkaniec gminy Borowa wyszedł nagle z domu i ślad po nim zaginął. Znaleziono go na… cmentarzu

Wielka akcja poszukiwawcza w gminie Czermin. Przeczesali hektary, znaleźli go wycieńczonego w polu kukurydzy

Wiele godzin trwały poszukiwania 36-letniego mieszkańca gminy Borowa. Z informacji przekazanych przez jego rodzinę wynikało, że może on być „w sytuacji zagrażającej życiu”. Znaleziono go… na cmentarzu w Górkach.

W poniedziałkową (14.08) noc mieleccy policjanci szukali 36-letniego mieszkańca gminy Borowa.
Akcję rozpoczęto po tym, jak rodzina mężczyzny zaalarmowała mundurowych o jego zaginięciu. Z przekazanych informacji przekazanych wynikało, że może on znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Z uwagi na panującą wysoką temperaturę, brak kontaktu oraz realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny, policjanci podjęli decyzję o wszczęciu poszukiwań najwyższego poziomu.

W akcję zaangażowano: policję, Państwową Straż Pożarną w Mielcu oraz druhów Ochotniczej Straży Pożarnej z Czermina, Górek i Surowej.

Po trwającej kilka godzin akcji poszukiwawczej mieleccy funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę w rejonie cmentarza w miejscowości Górki.
36-latek został przekazany pod opiekę medyczną.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.