Krzysztof był uwielbianym nauczycielem. Jego tragiczna śmierć wstrząsnęła regionem. Znamy datę jego pogrzebu

Znamy szczegóły tragedii w Górkach [ZDJĘCIA]

29-letni Krzysztof Golba był uwielbianym nauczycielem w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu. Jego tragiczna śmierć wstrząsnęła nie tylko tą placówką, ale całym regionem. Znamy datę i miejsce pogrzebu tego młodego pedagoga.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w  niedzielę (13.08), ok. godz. 16 na jednym ze skrzyżowań w Kielcach. Citroen, którym kierował śp. Krzysztof Golba zderzył się z autobusem miejskiej komunikacji.
Mężczyzna zginął na miejscu. Kilka godzin później odeszła jadąca z nim 70-letnia pasażerka – także mieszkanka powiatu mieleckiego.  

– Krzysztof był wychowankiem naszej szkoły. Ukończył technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. To był kierunek, z którym związał swoją karierę zawodową. Pracę w naszej szkole rozpoczął w 2019 r. mając kwalifikacje zdobyte na wydziale technologii żywności i żywienia Uniwersytetu Rzeszowskiego.

– Uczył przedmiotów z pionu żywienia, prowadził zajęcia praktyczne i przeprowadzał egzaminy. Dla swoich słuchaczy był niezaprzeczalnym autorytetem – przekazuje ZS CKR w Rzemieniu.
Tragiczna śmierć młodego nauczyciela Zespołu Szkół w Rzemieniu. "Będziesz żył w naszych myślach i sercach"

Pogrzeb śp. Krzysztofa Golby odbędzie się w sobotę (19.08) w Górkach, w gminie Borowa.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona o godzinie 12.30 w tamtejszym kościele parafialnym.
Krzysztof był uwielbianym nauczycielem. Jego tragiczna śmierć wstrząsnęła regionem. Znamy datę jego pogrzebu
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.