Szukają Jakuba Wiatra. Ślad po nim zaginął

Szukają Jakuba Wiatra. Ślad po nim zaginął

Policja poszukuje zaginionego Jakuba Wiatra, 21-letniego mieszkańca Dulczy Małej. Dwa miesiące temu wyjechał z domu i ślad po nim zaginął.

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą poszukiwania Jakuba Wiatra.
21-letni mieszkaniec miejscowości Dulcza Mała, w gminie Radomyśl Wielki, na przełomie czerwca i lipca wyjechał do Holandii. Ostatni z nim kontakt miał miejsce 18. lipca. Od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania, nie odezwał się też do rodziny.

Rysopis zaginionego:

  • wzrost około 175 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • oczy jasne,
  • włosy krótkie koloru ciemnego.
Każdy, kto posiada informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z mielecką policją. Można też dzwonić pod nr tel.: 47 82 273 26 lub 47 82 273 10 oraz 112.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.