MIELEC. Pijany kierowca zasnął na… skrzyżowaniu

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który… zasnął w aucie na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i alei Niepodległości.

W nocy z poniedziałku na wtorek (16-17.11) policjanci odebrali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i alei Niepodległości w Mielcu stoi citroen berlingo z odpalonym silnikiem.

Karetką do szpitala

W aucie siedział oparty o kierownicę mężczyzna. Nie można było z nim nawiązać kontaktu. Była obawa, że kierowca mógł zasłabnąć. Ponieważ pojazd był zamknięty od środka, funkcjonariusze z pomocą strażaków wybili jedną z szyb citroena. Zrobili to ze względu na zagrożenie życia kierowcy,
Policjanci sprawdzili stan mężczyzny, okazało się, że jest on kompletnie pijany. Urządzenie do badania zawartości alkoholu wskazało w organizmie 40-letniego mieszkańca Mielca blisko 4 promile.

Ze względu na stan upojenia mężczyznę przewieziono karetką do mieleckiego szpitala. Wobec „kierowcy” zostanie wszczęte postępowanie. Odpowie on przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.