Młody mielczanin uszkodził okno komendy policji, miał psychotropy

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Trzy miesiące za kratami aresztu spędzi 19-letni mieszkaniec Mielca. Posiadał on dużą ilość substancji psychotropowych, wcześniej umyślnie uszkodził okno w budynku komendy policji.  

Mundurowi ustalili, że w miejscu zamieszkania nastolatka mogą być narkotyki.  I rzeczywiście znaleźli tam znaczną ilość substancji niedozwolonych.

Jak wynikało z kolejnych ustaleń, ten sam młody mężczyzna  odpowiedzialny jest też za uszkodzenia szyby w oknie budynku komendy policji w Mielcu. 19-latek rzucił w nią fragmentem kostki brukowej.

Zebraniem pełnego materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. Akta sprawy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Mielcu.

W trakcie przesłuchania mężczyzna usłyszał od śledczych zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślnego uszkodzenia szyby w oknie budynku mieleckiej komendy.

Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. Wcześniej jednak trafi do aresztu, w którym na wniosek prokuratora spędzi najbliższe trzy miesiące.

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.