MIELEC. Mają sprawców pobicia obok stacji paliw przy ulicy Wolności

Poszukiwany 27-latek wpadł, kradnąc alkohol

Najpierw go katowali, a kiedy upadł na ziemię, brutalnie skopali. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, do którego doszło w rejonie stacji paliw przy ulicy Wolności w Mielcu.

Ponad dwa tygodnie temu, 16 sierpnia, mieleccy policjanci napotkali w rejonie stacji paliw mężczyznę, który w rozmowie z nimi przyznał, że został pobity przez grupę napastników. Jak relacjonował, po utarczce słownej, został kilkakrotnie uderzony, a kiedy upadł, został skopany.

W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że w pobiciu brało udział trzech mężczyzn. Kilka dni po zdarzeniu zatrzymali jednego z nich. To 26-letni mieszkaniec Mielca. Wkrótce potem dwaj pozostali sprawcy sami zgłosili się na policję. Też są mieszkańcami miasta i mają 30 i 24 lata.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić im zarzut pobicia. Zatrzymani zostali przesłuchani i złożyli wyjaśniania. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.