Śmierć na torach w centrum Mielca. Szynobus potrącił pieszego [ZDJĘCIE]

Śmierć na torach w centrum Mielca. Szynobus potrącił pieszego [ZDJĘCIE]

Dziś (13.02) około godziny 19, obok wiaduktu w Mielcu doszło tragedii. Szynobus śmiertelnie potrącił 70-latka, który przechodził przez tory.
Ze wstępnych  ustaleń mieleckiej policji wynika, że na wysokości ulicy Głowackiego szynobus potrącił starszego mężczyznę, który znajdował się w rejonie torowiska, w niedozwolonym miejscu.

Mimo podjętych działań ratowniczych, nie udało się uratować życia pieszego. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 70-letni mieszkaniec gminy Mielec. Ciało mężczyzny trafiło do dalszych badań.

W chwili wypadku obsługa pociągu była trzeźwa. Na miejscu wypadku pracowali policjanci. Ich pracę nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Mielcu.
Śmierć na torach w centrum Mielca. Szynobus potrącił pieszego [ZDJĘCIE]
Fot. Uwaga Policja Mielec (Okolice).
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Czy będzie przejście pod torami , czy będzie przejście nad torami ludzie ciągle będą przechodzić w miejscu niedozwolonym tak jak na ulicy. Albo ustawiczna kontrola albo silna edukacja..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.