Kolejne zakażenia koronawirusa w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (03.09) o kolejnych dwóch potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim

Wedle danych Ministerstwa Zdrowia w kraju koronawirusa potwierdzono u 69 129 osób, z których 2 092 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 539 osób: 1 488 wyzdrowiały, a 88 odeszło. Pod nadzorem jest 9 osób, 3 360 poddano kwarantannie, w izolacji przebywa 811, hospitalizowanych jest 152.
Dziś podkarpacki Sanepid powiadomił o kolejnych zarażeniach na naszym terenie. To kobieta i mężczyzna. W sumie na obszarze powiatu mieleckiego Covid-19 dotknął 82 osób, z których 52 wyzdrowiało, a 2 zmarły. Obecnie kwarantanną objętych jest 142 mieszkańców naszych okolic.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.