MIELEC. Był pijany i agresywny, miał przy sobie nielegalną ostrą amunicję

Ostrą amunicję znaleźli policjanci w jednym z domów na terenie Mielca. Najpewniej nie udałoby im się tego dokonać, gdyby nie zostali tam wezwani w związku z awanturującym się nietrzeźwym mężczyzną. Militaria należały do niego. Nie miał na nie zezwolenia.

Wszystko zaczęło się od znalezienia naboju w odzieży awanturnika. Funkcjonariusze przeszukali dom, ujawniając kolejne sztuki ostrej amunicji, której posiadanie bez zezwolenia jest zabronione.
Właściciel posesji został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut posiadania amunicji bez zezwolenia. Grozi mu za to od roku do 10 lat więzienia. Podczas przesłuchania tłumaczył ze amunicję dostał od kolegi. Na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. W sprawie prowadzone jest postępowanie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.