MIELEC. Okradał market budowlany. Mówił, że brał „na własny użytek”

Poszukiwany 27-latek wpadł, kradnąc alkohol

W ręce policji wpadł mężczyzna, który dokonywał kradzieży elektronarzędzi w jednym z marketów budowlanych w Mielcu. Jego łupem padły między innymi poziomica laserowa i bateria do sprzętu eklektycznego. Wynikłe z tego tytułu straty wyceniono na 1500 złotych.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego mieleckiej komendy ustalili, że narzędzia kradnie ten sam sprawca. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Mielca.  Podczas zatrzymania miał w portfelu białą sproszkowaną substancję. Policyjny tester potwierdził, że jest to amfetamina.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania złodziej przyznał się do winy, tłumacząc, że kradł sprzęt, ponieważ chciał mieć go w domu na własny użytek. Teraz za kradzież odpowie przed sądem. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.