ZABORCZE. Pijany kierowca roztrzaskał samochód o drzewo [ZDJĘCIA]

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego w Zaborczu, w gminie Przecław, gdzie pijany kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Z samochodu, którym kierował, zostało niewiele. On sam wyszedł z tego cały.
Do zdarzenia doszło w sobotę (15.08) około godziny 12 w Zaborczu na drodze prowadzącej od Kiełkowa w stronę Wylowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący bmw 38-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach, natomiast pasażer został uwięziony w samochodzie. Obu mężczyznom pierwszej pomocy udzielili strażacy.

Mundurowi ustalili, że 38-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymano mu też uprawnienia do kierowania. Niebawem odpowie za to karnie.

Fot. KPP MielecO Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.