Gdzie jest Teresa Dudek? Mielczanka wyszła z domu i ślad po niej zaginął

Gdzie jest Teresa Dudek? Mielczanka wyszła z domu i ślad po niej zaginął

Policja poszukuje zaginionej mieszkanki Mielca. 54-letnia Teresa Dudek wyszła z miejsca swojego zamieszkania w sobotę (27.05), około godziny 5 i ślad po niej zaginął.

Rysopis zaginionej: wzrost około 155 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru czarnego z widocznymi siwymi odrostami. Cechy szczególne: brak.
W dniu zaginięcia Teresa Dudek miała na sobie: czarną bluzę z kapturem na suwak, spodnie dresowe czarne z białym lampasem na bokach, buty sportowe koloru szaro-białego. Miała przy sobie torebkę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionej prosi się o kontakt  z Komendą Powiatowej Policji w Mielcu. Można też dzwonić na nr tel. 47 8227 310, 47 8227-326 lub 112.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.