Mielczanka odpowie za kradzież rozbójniczą

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali 37-letnią kobietę, która ukradła buty zostawione przed mieszkaniem. Kiedy została przyłapana na tym przez właścicielkę obuwia, zagroziła jej użyciem siły.
Do zdarzenia doszło w środę (09.03) przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu. Jak ustalili policjanci, 37-latka przebywająca na klatce schodowej bloku, włożyła do swojej torby pięć par butów pozostawionych przed mieszkaniem.

Kiedy właścicielka zauważyła jak kobieta kradnie jej buty, zwróciła się do niej z prośbą o ich oddanie.

Złodziejka zareagowała agresywnie grożąc jej użyciem przemocy. W obawie o swoje bezpieczeństwo właścicielka zrezygnowała z działań na własną rękę.

Powiadomiła policję. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 37-letnią mieszkankę Mielca. Usłyszała ona zarzut kradzieży rozbójniczej.
Prokurator zastosował wobec niej środki zapobiegawcze w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz dozoru policyjnego.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.