Gdzie jest Eugeniusz Skowron?

Gdzie jest Eugeniusz Skowron?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują 63-letniego Eugeniusza Skowrona, zaginionego kilka dni temu mieszkańca Radomyśla Wielkiego.
Mężczyznę po raz ostatni widziano we wtorek (06.07) około godziny 10. Wówczas to wyszedł z domu nie informując nikogo dokąd się udaje. Do dziś nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego Eugeniusza Skowrona: wiek z wyglądu 65 lat, wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała,  włosy krótkie blond, oczy niebieskie, lekki zarost na twarzy, widoczne skrzywienie nosa.

W chwili zaginięcia mężczyzna miał na sobie: jeansowe spodnie koloru niebieskiego, koszulkę typu polo koloru białego z poziomymi jasnoniebieskim paskami i brązowe półbuty skórzane.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z komendą policji w Mielcu. Można też dzwonić pod nr tel. 47 82 273 26 lub 112.
O Mielec Lokalnie 3089 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.