Krwawy finał imprezy. Dźgnął partnerkę nożem w szyję

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 44-latek, który podczas libacji alkoholowej ranił nożem partnerkę. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu 25 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (11.03) wieczorem w jednym z mieszkań na terenie Mielca. Z ustaleń policji wynika, że 44-letni mężczyzna wspólnie ze swoją 61-letnią partnerką pił alkohol.
W pewnym momencie zaczął ją dusić, potem ranił ją nożem w szyję. Sprawca napaści z pomocą sąsiadów wezwał karetkę, która przetransportowała ranną kobietę do mieleckiego szpitala.

Sprawca jej obrażeń trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna znęcał się nad kobietą fizycznie i psychicznie od 10 lat. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, wielokrotnie wyzywał, popychał i poniżał swoją partnerkę.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 44-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa oraz znęcania się nad partnerką. Na wniosek policji poparty przez prokuraturę, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.
Kiedy z niego wyjdzie, stanie przed sądem. Grozi mu kara do 25 lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.