14-latka skoczyła z wiaduktu, chciała ze sobą skończyć

14-latka skoczyła z wiaduktu, chciała ze sobą skończyć

Dziś (03.01) około godziny 19 z wiaduktu rzuciła się w dół 14-letnia dziewczyna. Znaleziono ją obok torów, obok parkingu byłego marketu TESCO.  Żyje, ale jej stan jest bardzo ciężki.

O tragedii jako pierwsi (godzina 19:30) poinformowali internauci na jednej z facebookowych grup. Mówiło się, że to młoda kobieta. Nie wiadomo było, czy żyje. Zastanawiano się też, czy to była próba samobójcza, czy może jakiś nieszczęśliwy wypadek.

Z czasem okazało się, że chodzi o 14-letnia dziewczynę, która skacząc z wiaduktu, chciała się zabić. Żyje, ale jej stan jest bardzo ciężki.
Karetką została zawieziona do mieleckiego szpitala Nie wiemy jednak, czy ze względu na młody wiek i  poważne obrażenia ciała nie została ona przetransportowana do innej lecznicy. Okoliczności tego bardzo smutnego zdarzenia bada policja.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

5 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.