Magdalena – ona jako pierwsza w 2024 roku przyszła na świat w mieleckim szpitalu

Magdalena - ona jako pierwsza w 2024 roku przyszła na świat w mieleckim szpitalu

Jako pierwsza w 2024 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu na świat przyszła Magdalena. Jej rodzice pochodzą z Ostrówka, w gminie Gawłuszowice.

Magdalena urodziła się w poniedziałek (01.01) na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym mieleckiej lecznicy. To również pierwsza mieszkanka powiatu, która w 2024 roku przyszła na świat.

Dziś szczęśliwym rodzicom gratulacje złożył starosta Stanisław Lonczak. Przekazał im również bon o wartości 1000 zł na zakupy w sklepie dziecięcym. Spotkanie miało miejsce na Oddziale Noworodkowym mieleckiej lecznicy.

– Z okazji narodzin córeczki składam życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Życzę radości, cierpliwości, żeby każdy dzień przynosił jeszcze więcej miłości – mówił starosta,

Rodzicom gratulujemy, a dla malutkiej Magdaleny przesyłamy najlepsze życzenia.

Dziś prezydent Jacek Wiśniewski poinformował, że pierwszym mieszkańcem Mielca, który przyszedł na świat w 2024 roku, jest mały Daniel.

– Cieszę się, że będę mógł spotkać się z rodzicami naszego nowego mieszkańca i powitać go osobiście, jak tylko wyjdzie ze szpitala do domu – napisał prezydent.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.