W mieleckim szpitalu rusza rejestracja do poradni chirurgii ogólnej i proktologicznej

Mielecki szpital w gronie najlepszych w Polsce

Od  jutra (30.01) będzie można rejestrować się do poradniach chirurgii ogólnej i proktologicznej. Już od 6 lutego będą one działały w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu.
W poradniach chirurgii ogólnej i proktologicznej będzie można leczyć się w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na podstawie skierowania (najlepiej od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej).

W Poradni Chirurgii Ogólnej przyjmować będą: prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzej Komorowski oraz lekarze Antoni Bazielich i Peter Sielski.

W Poradni Proktologicznej na pacjentów czekać będą: Antoni Bazielich i Damian Śnieżek.

Proktologia zajmuje się problemami końcowego odcinka układu pokarmowego do którego należą: odbytnica, kanał odbytu oraz odbyt.

Większość z nas uważa wizytę u proktologa jako coś krępującego i unika jej, przez co może dojść do nawarstwienia się problemu
Na wizytę można się umówić osobiście w godzinach pracy rejestracji. Można to też zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod nr 17 780 01 58 i 17 780 01 68.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.