Groźna kraksa trzech aut, sześć osób z obrażeniami

Gdzie była karetka, kiedy w Mielcu działa się tragedia?

Dziś około godziny 17:30 na obwodnicy Mielca doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Jeden z nich stanął w płomieniach. Obrażeń ciała doznało aż sześć osób. Wśród nich są także obywatele Ukrainy.
Ze wstępnych ustaleń policjantów, wynika ze kierujący hyundai-em z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Mercedes, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, najechał na barierę energochłonną, dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Jadący z naprzeciwka kierowca toyoty zderzył się czołowo z hyundaiem, który w wyniku tego zapalił się.

Ucierpiało sześć osób. Obywatelka Ukrainy została przetransportowana do Kielc śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie inne kobiety w wieku 16 i 25 lat przewieziono do szpitala w Rzeszowie.

Prowadzący hyundaia, 48-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.
Groźna kraksa trzech aut, sześć osób z obrażeniami
Zdjęcie: Uwaga Policja Mielec (Okolice)

Kierowcy mercedesa i toyoty zostali przebadani. Obaj byli trzeźwi. Od kierującego hyundaia pobrano krew do badan na zawartość alkoholu
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.