Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali [WIDEO]

Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali W[WIDEO]

Nie było niespodzianki. Lech Poznań pewnie wygrał dziś ze Stalą Mielec 3:1. Honorową w tym meczu i swoją pierwszą bramkę w tym sezonie dla FKS zdobył Dominik Steczyk.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Już w drugiej minucie, po ładnym strzale Dominika Steczyka z kilkunastu metrów, padł gol dla gości.

Lech ruszył do frontalnego ataku. Efekty przyszły bardzo szybko. Już po 10 minutach było 1:1, a kwadrans potem 2:1. Przy drugim golu Rafał Strączek przepuścił piłkę pod rękami.

Tuż po zmianie stron goście znów mogli sobie „pluć w brodę”. Dośrodkowanie jednego z pomocników Lecha niefortunnie przeciął głową Mateusz Żyro i skończyło się to samobójem. Mogło być 3:2, ale po interwencji systemu VAR sędzia uznał, że Oskar Zawada faulował i anulował jego ładne trafienie głową.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na własnym boisku z aktualnym mistrzem Polski, Legią Warszawa. Ten mecz odbędzie się w sobotę (30.04), o godzinie 20. Wszystkie bilety są już wykupione.