Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali [WIDEO]

Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali W[WIDEO]

Nie było niespodzianki. Lech Poznań pewnie wygrał dziś ze Stalą Mielec 3:1. Honorową w tym meczu i swoją pierwszą bramkę w tym sezonie dla FKS zdobył Dominik Steczyk.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Już w drugiej minucie, po ładnym strzale Dominika Steczyka z kilkunastu metrów, padł gol dla gości.
Lech ruszył do frontalnego ataku. Efekty przyszły bardzo szybko. Już po 10 minutach było 1:1, a kwadrans potem 2:1. Przy drugim golu Rafał Strączek przepuścił piłkę pod rękami.

Tuż po zmianie stron goście znów mogli sobie „pluć w brodę”. Dośrodkowanie jednego z pomocników Lecha niefortunnie przeciął głową Mateusz Żyro i skończyło się to samobójem. Mogło być 3:2, ale po interwencji systemu VAR sędzia uznał, że Oskar Zawada faulował i anulował jego ładne trafienie głową.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na własnym boisku z aktualnym mistrzem Polski, Legią Warszawa. Ten mecz odbędzie się w sobotę (30.04), o godzinie 20. Wszystkie bilety są już wykupione.
30. kolejka Ekstraklasy, niedziela, 24 IV 2022
Lech PoznańStal Mielec 3:1 (Steczyk 2’)
FKS: Rafał Strączek – Krystian Getinger (58′ Jakub Waszczyk), Marcin Flis, Mateusz Matras, Bożidar Czorbadżijski, Mateusz Żyro (69′ Konrad Wrzesiński), Maciej Urbańczyk (58′ Oskar Zawada), Arkadiusz Kasperkiewicz (75′ Albin Granlund), Maciej Domański, Dominik Steczyk, Maksymilian Sitek (69′ Wiktor Kłos).
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.